pro-wideo
razem zawsze z tobą tylko my nad wodą jedziemy pociągiem jeziorko zawsze razem
WASZ ŚLUB

Wasza uroczystość zostanie zarejestrowana przez dwóch operatorów na profesjonalnych kamerach firmy Sony. Nasze nagrania wspomagane są przez profesjonalny system stabilizacji FLYCAM oraz ujęcia z powietrza - DRON. Dodatki filmujemy lustrzankami (DSLR) oraz dodatkowymi kamerami do zadań specjalnych.

Profesjonalny montaż materiału filmowego w gustownej i delikatnej oprawie graficznej z nowoczesnymi efektami trójwymiarowymi własnej produkcji .

Każda przekazywana Państwu Młodym końcowa wersja dvd lub blu-ray posiada indywidualne czołówki oraz zakończenie w formie teledysku.

Całe nagranie oddajemy w eleganckich opakowaniach natomiast płyty malujemy indywidualnymi nadrukami.

REPORTAŻ NOWOCZESNY

Authoring materiału czas nagrania do ustalenia Materiał oddany w 3 kopiach DVD oraz 3 kopie w jakości FullHD na płytach BLURAY.

Plener realizowany jest w inny dzień niż dzień ślubu i jest ujęty w cenie. Termin realizacji naszych usług to około 35 dni roboczych.

Pracujemy na terenie całej Polski również za granicą. Nasze reportaże to nowoczesna i kreatywna produkcja filmowa.

Masz pomysł na swój reportaż ślubny? chętnie go zrealizujemy ;-)

Nie masz pomysłu na swój plener? dobrze trafiłeś, przygotujemy miejsca plenerowe, zastosujemy różne ciekawe ujęcia, pomożemy w Waszej grze aktorskiej.

JEDEN PAKIET

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy jeden pakiet w którym są zawarte wszystkie możliwe opcje technologiczne. Wasza decyzja jest dla nas najważniejsza. Jakie elementy zostaną zastosowane w reportażu możecie wybrać sami.

Dajemy gwarancję, że do reportażu stworzonego specjalnie dla Was, zawsze będziecie chętnie wracać i z przyjemnością  oglądać kolejny raz.

Nasze produkcje filmowe z tak ważnych i uroczystych wydarzeń jak studniówka czy ślub są w pełni nowoczesnym i kreatywnym filmem, który na pewno spełni Wasze oczekiwania. Zapraszamy do dyskusji przy spotkaniu z doradcą na temat wybranych dodatków, długości nagrania i innych specjalnych zastosowań wideo.

Pracujemy na terenie województwa małopolskiego w miejscowościach takich jak:  Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Nawojowa, Limanowa, Grybów, Gorlice, Tarnów, Kraków, Wieliczka, Bochnia, Brzesko oraz wiele innych.

WASZ WYBÓR

Film, który stworzymy dla Was będzie bardzo szczegółowo omówiony. Wszelkie dodatki, długość oraz styl filmu możecie wybrać sami.

My proponujemy: nagrania z powietrza DRON, dodatkowe oświetlenie kolor, efekty LED.

drugi kamerzysta który nagra dodatkowe kadry wzbogacające nagranie o ciekawe ujęcia z jakże ważnych chwil podczas Waszej uroczystości, nagrania przygotowań u Pani i Pana Młodego, specjalne miejsca plenerowe.

Pamiętajcie! wszystko można ustalić w czasie spotkania z nami, poczęstujemy kawą, przedstawimy nasze dotychczasowe realizacje, doradzimy co wybrać i jak zbudować Wasz film, aby był ciekawy i niepowtarzalny.

 

Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług podpiszemy z Wami umowę aby całość była pewna i zatwierdzona. Przy podpisywaniu umowy pobierana jest zaliczka.

Strona główna

KONTAKT Z NAMI

       biuro@pro-wideo.pl

       tel. 886 982 626

       tel. 883 164 825

STRONY SERWISU

       strona główna

       studniówka

       ślub

       dla firm

       opinie

WITAMY W PRO-WIDEO

       Specjalnie dla Ciebie zrealizujemy

       wesele marzeń, szaloną studniówkę.

       Pracujemy na kamerach HD,4K a montaż

       realizowany wyłącznie w naszym studio,

       z przestrzennymi efektami i dodatkami, stworzy

       prawdziwą pamiątkę twojej uroczystości.

       Proponujemy opcję "reportaż" naprawdę warto,

       zapytaj w trakcie rozmowy z przedstawicielem.


 
Strona główna
COPYRIGHT BY PRO-WIDEO 2018  WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
strona startowa o nas opinie ns-foto kontakt strona startowa opinie ns-foto