pro-wideo
razem zawsze z tobą tylko my nad wodą jedziemy pociągiem jeziorko zawsze razem

TELEDYSK 4

PRO-WIDEO

ZOBACZ WIDEO

TELEDYSK 1

TELEDYSK 2

TELEDYSK 3

TELEDYSK 5

TELEDYSK 6

TELEDYSK 7

TELEDYSK 8

TELEDYSK 9

TELEDYSK 10

CO O NAS PISZĄ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

- Najlepszy fotograf i kamerzysta pod słońcem Praca z nimi to była czysta przyjemność. Wszystko pięknie, solidnie wykonane, aż chce się więcej. Pełen profesjonalizm. Gorąco dziękujemy i polecamy wszystkim bo naprawdę z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że warto. Wszystkiego dobrego chłopaki. Dzięki wielkie jeszcze raz . Pozdrawiamy.

Agnieszka


- Polecam wszystkim narzeczonym, którzy oczekują, że film ze ślubu i wesela będzie niezwykłą, PROFESJONALNIE wykonaną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Taką, do której często będą chcieli wracać, która nie znudzi się już po pierwszym obejrzeniu. Mateusz i Piotrek stworzyli dla nas właśnie taki reportaż, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Oprócz świetnych efektów pracy cechuje ich także bezproblemowa, miła współpraca i fantastyczne podejście do klienta. Wybrany przez nas najnowszy pakiet MODERN to strzał w dziesiątkę. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy serdecznie

Sylwia


- Nasze wesele odbyło się w październiku. Pomimo trudności związanymi z pogodą Pro-Wideo spisało się na medal. Mieliśmy bardzo dużo pomysłów i dużo ciekawych materiałów, które Pro-Wideo zrealizowało w sposób rewelacyjny. Teledyski ślubne, które zrobili dla nas podobały się wszystkim naszym znajomym oraz rodzinie. Z pełną odpowiedzialnością polecam tą firmę. To prawdziwi profesjonaliści w branży wideofilmowania. Do tego ceny mają naprawdę przystępne, a różnorodność pakietów pozwoli chyba każdemu dostosować film do swoich potrzeb. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za idealny film z naszego wesela.

Alina


- Bardzo serdecznie i gorąco polecamy Pro-wideo!!!! Fachowa, konkretna i zawodowa ekipa!!! Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Film jest rewelacyjny, zarówno wzrusza jak i rozśmiesza. Dziękujemy bardzo za tak wspaniałe uwiecznienie najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Jesteście THE BEST :)

Iwona

Strona główna

KONTAKT Z NAMI

       biuro@pro-wideo.pl

       tel. 886 982 626

       tel. 883 164 825

STRONY SERWISU

       strona główna

       studniówka

       ślub

       dla firm

       opinie

WITAMY W PRO-WIDEO

       Specjalnie dla Ciebie zrealizujemy

       wesele marzeń, szaloną studniówkę.

       Pracujemy na kamerach HD,4K a montaż

       realizowany wyłącznie w naszym studio,

       z przestrzennymi efektami i dodatkami, stworzy

       prawdziwą pamiątkę twojej uroczystości.

       Proponujemy opcję "reportaż" naprawdę warto,

       zapytaj w trakcie rozmowy z przedstawicielem.


 
Strona główna
COPYRIGHT BY PRO-WIDEO 2018  WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
strona startowa o nas opinie ns-foto kontakt strona startowa opinie ns-foto